محل تبلیغات شما

نویسنده، احساسات، خواننده

اگر اشکی از چشمان نویسنده فرو نریزد، از چشم خواننده هم نخواهد ریخت (روبرت فراست)

بله نویسنده باید احساسات خواننده رو تحریک کنه، اما قبلش خودش باید تحت تأثیر قرار بگیره.

منِ نویسنده اگه خودم از مطالبی که خودم می نویسم خنده ام نگیره ، خواننده نمی خنده. اگه خودم گریه ام نگیره، خواننده گریه نمی کنه.

به نظرتون ما چطوری باید احساسات خواننده رو درگیر کنیم؟

یه پیشنهاد براتون دارم. قلم و کاغذ رو به دست بگیرید و شروع به نوشتن کنید ، اما ابن بار برعکس همیشه ، یه کمی هم حواستون به عکس العمل های خودتون باشه .

آیا جایی که دلتون می خواد خواننده بخنده ، خودتون پوز خند می زنید؟

آیا جایی که دلتون می خواد خواننده گریه اش بگیره ، خوتون اشکی از چشماتون سُر می خوره؟

اگه بله، پس بدونید خوب از پس کار براومدید و قطعاً مخاطب تحت تأثیر داستان شما قرار می گیره ،و اگه نه دوباره سعی کنید. اینقدر بنویسید و تغییر بدید تا بالاخره یه جایی خوتون تحت تأثیر قرار بگیرید.

اگه واقعاً کار شما ، روی خودتون اثر نمی ذاره، چطور توقع دارید روی خواننده اثر بذاره؟

حالا فرض بفرمایید که شما خوب نوشتید و در حین نوشتن عکس العمل نشون دادید. آیا الان باید مطمئن باشید که شما داستان جذابی نوشتید؟ قطعاً نه.

شما بعد از این که نوشتید، تموم شد باید یه بار بخونیدش . خوندید؟ به نظرتون خوب و جذاب بود؟ یه بار دیگه بخونید، حداقل سه بار بخونید حالا آیا بازم دلتون می خواد برای بار چهارم بخونید؟ اگربله،یعنی به قدر کافی جذابه و اگر نه سعی کنید کمی تغییرش بدید اینقدر تغییر های مثبت بدید تا به قئر کافی جذاب بشه . بعدش دیگه به سلامتی می تونید کارتون رو ارائه بدید و مطمئن باشید که حتماً برای خوننده جذاب خواهد بود .

به قول ژول سامن : ((اگر شما را توانست جلب کند، حتماً دیگران را نیز جلب خواهد کرد.))

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشه. شاد سلامت و موفق باشید.

(عروس کِشون وداماد کُشون)

(چگونه دنیا به آخرمی رسد)

همه‌ی ما ارزشمندیم

خواننده ,، ,بار ,رو ,اگه ,بدید ,دلتون می ,می خواد ,تحت تأثیر ,که شما ,خواننده گریه ,باید احساسات خواننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Reginald's collection درخت دانش - 9099072943 - سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی سایت روستای غینرجه چراغ خواب لاک پشت | اورجینال سایت امروز Richard's style اکرام و احترام دیجی پارس مکمل latylicment داس موزیک دانلود آهنگ جدید