محل تبلیغات شما

توپ هَدَفتو شوت نکن، برش دار

((اغلب پیش از موفقیتی بزرگ، اندیشه های عذاب دهنده می آیند.))

درست یادم نیست که این جمله رو کجا خوندم . اما می دونم که حقیقت داره.

این جمله همون((پایان شب سیه سپید است)) خودمونه. اینو همیشه مادربزرگم بهم می گه.

چندبار براتون پیش اومده که دست به کاری زدید و در بین راه ناامید شدید. قطعاً براتون پیش اومده.

تاحالا شده تصمیمی بگیرید و بعد یهو پیش خودتون فکر کنید ((نکنه جواب نده))یا ((نکنه من از پَسِش برنیام))، ((شاید من استعداد و توانایی اش رو نداشته باشیم))، ((بدون پول که نمیشه .با این چندرغازی هم که من دارم کلاً نمیشه.)) ، ((خدایا دیگه نمی تونم. یا خودت درستش کن یا مرگ منو برسون.))

اگه دارید ادامه این مطلب رو می خونید یعنی بارها و بار ها این اندیشه ها و یا مشابه این ها به ذهنتون رسیده. اما می دونید کِی این حرف ها درست از آب در میاد؟ زمانی که شما باورشون کنید. زمانی که باور کنید نمی تونید، زمانی که از ادامه راه نا امید بشید. اون وقت باور کردید کاری که می خواید انجام بدید،جواب نمی ده . باور می کنید که از پسش برنمیاید.

اما آیا افراد موفق هم همینطور فکر می کردن ، آیا اون هایی که به اهدافشون رسیدن این فکر ها به سراغشون نمی اومد؟ قطعاً میومد، اما اونا ناامید نشدن، کارشون رو در نیمه راه رها  نکردن.اینقدر مداومت و مقاوت کردن تا بالاخره نتیجه دلخواهشونو گرفتن.

یادتون باشه ؛ شب ، هنگامی که تاریکی به اوج خودش می رسه، اون موقع است که خورشید نمایان میشه . زمانی که این فکر های عذاب دهنده به اوج خودشون می رسن، وقتی که می خوان از پا درتون بیارن ، اون موقع است که شما در چند قدمی هدفتون هستید و هیچ چیز مانع شما نیست. هیچ چیز بین شما و هدفتون قرار نداره ، به جز ناامیدی خودتون.

پس هیچ وقت امیدتونو از دست ندید که اگه این کار رو بکنید بزرگترین ظلم رو به خودتون و به هدف زندگیتون کردید.

مثل این می مونه که شما می رید سمت یه توپ -که هَدَفتون باشه- فقط کافیه دستت تون رو دراز کنید و برش دارید که یهو نا امیدی میگه (( بابا تو نمی تونی برش داری)) بعد شما ناامید می شید و می گید: ((بِخُشکی شانس که نمی تونم برش دارم)) و یه لگد جانانه ای به توپ می زنید و توپ شوت میشه دو کیلومتر اون طرف تر.

اگه نا امیدی به شما چیره بشه ، شما مجبورید از اول شروع کنید و برید دنبال توپ. پس به ناامیدی اجازه ندید که در کارتون تأخیر ایجاد کنه.

امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه. شاد سلامت و موفق باشید.

(عروس کِشون وداماد کُشون)

(چگونه دنیا به آخرمی رسد)

همه‌ی ما ارزشمندیم

، ,رو ,نمی ,توپ ,اون ,ها ,زمانی که ,که شما ,به اوج ,ها به ,ندید که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مختلف سرا پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) پزشکی قانونی استان کرمانشاه ecpruredan Clifford's receptions تهران زالو، 09120891822 tehranzalooفروش زالوطبی کل کشور، خرید زالو طبی، فروشگاه زالو طبی،مشاوره و پرورش زالو ، راه اندازی فارم های تکثیر زالو،روغن زال پزشکی- متخصص ارتوپدی و فوق تخصص جراحی زانو swagadapeag Mohammad Mehdi Tavakol فروش و آموزش نرم افزار هلو The Latest Wholesale NHL Anaheim Ducks Jerseys.