محل تبلیغات شما
وقت برای رسیدن به اهدافم ندارم

فکر می کنم این جمله براتون آشنا باشه .
چند نفر از شما دلتون می خواد به اهدافتون برسید، اما زمانی ندارید تا براشون صرف کنید؟
چند نفر از شما اینقدر سرشون شلوغه که حتی فرصت ندارید رسیدن به هدفتونو تو رویا ببینید؟
چند نفر از شما به همین خاطر کلاً دور هدفتون رو خط کشیدید؟
بذارید با پرسیدن چند تا سؤال شروع کنم.
هدفتون براتون چقدر مهمه؟
چقدر اشتیاق برای رسیدن به هدفتون دارید؟
حاضرید چقدر برای رسید بهش از خودتون مایه بذارید؟
حاضرید چه چیزی هایی رو برای رسیدن بهش قربانی کنید؟
بله، متأسفانه دنیا یه خورده بی رحمه. باید چیزی رو از دست بدید تا چیز بهتری به دست بیارید . تو این دنیا هر چیزی بهائی داره، موفقیت هم که جای خودشو داره.
خب حالا به من بگید که اگه هدفتون براتون مهمه ، چقدر حاضرید براش زمان بذارید؟ چقدر حاضرید براش بی خوابی بکشید؟
وقتی روزتون رو شروع می کنید ، فرشته ای نیست که بیاد و بگه: (( صبح بخیر.بیا این یه ساعت اضافی هدیه به تو تا بتونی بیشتر به کارات برسی.))
همه ما 24 ساعت در روز وقت داریم ؛ نه بیشتر، نه کم تر.همه افراد موفق و همه اون هایی که به اهدافشون رسیدن هم ، همین قدر وقت داشتن. منتها در بین مشغله های روزانه شون برای رسیدن به اهدافشون هم زمانی رو در نظر گرفتن.می دونیم که هرکسی به نوعی برای خودش مشغله داره . برای بعضیا ساعت 5تا 7 صبح بهترین زمان برای پرداختن به برنامه ها و اهدافشونه چون در طول روز مثلاً بچه هاشون بیدار می شن و نمی ذارن به کارشون برسن،یا دلایل دیگه . برای خود من به دلیل مسائلی که در زندگی دارم ، ساعت 3تا پنج صبح بهترین زمان برای نوشتن مطالب وبلاگمه . بله، الان که دارم این مطلب رو تموم می کنم ساعت تقربیاً3:20 دقیقه هست. شاد یه کم برنامه خوابم بهم ریخته باشه اما برای هدفم تلاشم می کنم، هدفی که برای من ارزشش رو داره.
خب شما باید چی کار کنید؟
اولین کاری که می کنید اینه که به مدت یک هفته هر روز هر کاری که انجام می دید رو روی یه برگه کاغذ و یا اپ برنامه ریزی گوشیتون ثبت کنید. هر قدر هم کوچیک باشه باید ثبت بشه چون به خاطرش زمان از دست دادید.
در پایان هفته برنامه تون و چک کنید و ببینید که چطور می تونید حداقل یک ساعت وقت برای رسیدن به هدفتون در هر روز بگونجونید. چه زمانی وقت خالی دارید. چه زمانی بهترن موقع است که شما بتونید به کارهایی که می خواید انجام بدید ،برسید. وقتی به عملکرد هفته تون یه نگاه بندازید متوجه می شید که چه کاری باید حذف بشه و چه ساعتی وقت اضافه بیشتری دارید و کی زمان رو بی خودی هدر دادید.
امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه . شاد سلامت و موفق باشید.

(عروس کِشون وداماد کُشون)

(چگونه دنیا به آخرمی رسد)

همه‌ی ما ارزشمندیم

رو ,وقت ,ساعت ,هدفتون ,زمان ,یه ,رسیدن به ,برای رسیدن ,از شما ,وقت برای ,نفر از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مقاومت شهید بهشتی چاه گزی citderbsarab tripefibmii tannenualmong دفتر خاطرات rigghanheafo konkur me لژیون مسافر مهدی پوستی بانوهای ایرانی رنگین کمان داراب