محل تبلیغات شما

نوشته ی خوب چه جور نوشته ای است؟

بعضیا می گن بایدد عامیانه باشه و بعضیا می گن ادبی. اما بهتره نظر دو تا از نویسنده ها رو ببینید.

نوشته آن است که بر اساس شیوه سخت گفتن ماست، نه شیوه ای که((فرض می کنیم)) با آن می نویسیم . به یاد داشته باشید نوشتن((حرف زدن )) روی کاغذ است.هنگامی که حرف زدن نیست ، پس ((نوشتن)) است و وقتی ((نوشتن)) است، اینجاست که اصلا خوب نیست.

ژول سامن

وقتی می بینم کارم رنگ و بوی نوشتن دارد باز نویسی اش می کنم
المور لئونارد

بله نویسنده های ایرانی ما ، اساتید ما وقتی باهاشون حرف می زنیم ، می گن که ادبی بنویس، عامیانه فقط برای دیالوگه اما این نویسندگان موفق خارجی این نظر رو دارن .
اصلا همین خانم ژول سامن کتابی داره به نام (اگر می توانید حرف بزنید پس حتما می توانید بنویسید) . توش مدام ذکر می کنه که همونطور که حرف می زنید بنویسید. و همینطور چند نقل قول از نویسندگان دیگه داره که اون ها هم همینو می گن.
من هم خودم حرف ایشونو قبول دارم.
خب نظر شما چیه؟
به نظر شما چطوری  بنویسیم بهتره؟
به نظر شما نویسندگان ایرانی موفق تر اند و طرفداران بیشتری دارن یا نویسنده های خارجی؟
با ذکر دلیل توضیح دهید

(عروس کِشون وداماد کُشون)

(چگونه دنیا به آخرمی رسد)

همه‌ی ما ارزشمندیم

حرف ,نوشته ,گن ,نوشتن ,نویسنده ,، ,می گن ,نظر شما ,حرف می ,که حرف ,نوشته ی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ انواع استیکر تبلیغاتی ایران مشاور کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ My Legends انجمن علمی مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد دانلود آهنگ جدید خبرها giameledi Louise's info فروشگاه ابزار فروشی ابزار طاها